راه‌های رسیدن به کسب‌وکاری که به دنبالش هستید
 
 
حضور سخنرانان برجسته بین المللی در یازدهمین کنفرانس بین المللی مدیریت پروژه

رينهارد وارنر، ديويد هيلسون و ويليام ايبز سه تن از اساتيد و سخنرانان برجسته بين المللي در يازدهمين کنفرانس مديريت پروژه حضور و سخنراني خواهند داشت.


همچون دوره هاي گذشته ي کنفرانس بين المللي مديريت پروژه، در کنفرانس يازدهم نيز تعدادي از اساتيد برجسته بين المللي براي ارايه سخنراني و کارگاه آموزشي حضور خواهند داشت. در ادامه به معرفي اين سخنرانان پرداخته شده است.

 

Reinhard Wagner

دکتر وارنر از سال 2012 تا کنون رئيس انجمن بين المللي مديريت پروژه (IPMA)مي باشد. علاوه بر اين، او دبير اجرايي انجمن مديريت پروژه آلمان (GPM) و مديرعامل و مشاور مديريت پروژه در شرکت Projektivisten GmbH در آلمان است.

بيش از 15 سال است که او به طور جدي در زمينه ارتقاي مديريت پروژه، برنامه ريزي و اسناد مديريتي فعاليت مي کند. به عنوان مثال، او به عنوان رئيس کميته DIN، رهبري کليه فعاليت هاي مربوط به ارتقاي استانداردهاي مديريت پروژه را بر عهده گرفت. از سال 2007 تا 2012، دکتر وارنر در سازمان ISO/PC236  ،به عنوان رئيس گروه کاري، ارتقاي محتواي "کتاب راهنماي مديرت پروژه" براي استاندارد ISO 21500 فعاليت داشته است. و در حال حاضر در ISO/TC 258 WG04 هدايت روند تسهيل و ارتقاي راهنماي مديريت پروژه ISO 21504 را بر عهده دارد.

همچنين دکتر وارنر در دانشگاه هاي مختلفي در آلمان، به تدريس"مديريت پروژه" پرداخته و در اين زمينه تخصصي بيش از 200 کتاب و مقاله منتشر کرده است.

 

Dr. David Hillson

دکتر ديويد هيلسون، ملقب به دکتر ريسک، مشاور بين المللي مديريت ريسک با بيش از 25 سال تجربه  مي باشند.  او در حال حاضر به عنوان رهبر کميته عملياتي ريسک PMI مشغول به کار است. همچنين او در بيش از 50 کشور با سازمان هاي بزرگ همکاري داشته است. او به عنوان يکي از برترين سخنرانان و ارائه کنندگان مطلب در زمينه تخصصي ريسک و همچنين به عنوان رهبر بين المللي تفکر ريسک پذير شهرت جهاني دارد. 

او معمولا ديدگاه هاي خود را در قالب کتاب و مقالات عرضه مي کند. در واقع تا کنون 12 کتاب او منتشر شده است. همچنين وي قريب به 100 مقاله فني با محوريت موضوع ريسک در مجلات حرفه اي، کنفرانس هاي متعدد و .... به چاپ رسانده است.

او اخيراً به شفاف سازي روش هاي عملي رويارويي با ريسک، ريسک پذيري و فرهنگ ريسک پرداخته است. همچنين او روشي کمي براي رويارويي براي مديريت ريسک پروژه ارائه کرده است.

او در زمينه مديريت ريسک موفق به کسب جوايز مختلفي شده است که مهمترين آن کسب عنوان چهره برتر ريسک سال 2010-2011 از موسسه مديريت ريسک(IRM) مي باشد.

 

Prof. William Ibbs

پروفسور ويليام ايبز مدرک دکتري خود را در زمينه تخصصي ريسک صنعت ساخت و ساز دريافت کرده است. زمينه علمي-تخصصي او مديريت پروژه و صنعت ساخت و ساز و مديريت تغيير است.

او در حال حاضر استاد دانشکده فني دانشگاه کاليفرنيا-برکلي و مالک شرکت مشاوره اي ايبز (IBBS) مي باشد. همچنين او در دانشکده عمران دانشگاه  MIT، به عنوان استاد مدعو به تدريس مديريت ساخت و ساز پرداخته است. او به عنوان استاد مدعو در دانشگاه هاي نانيانگ(سنگاپور) و تاروماناگرا(جاکارتا) نيز تدريس کرده است. علاوه بر اين، او در دانشکده مديريت فناوري دانشگاه برکلي به عنوان استاد جايگزين گروه مديريت اجرايي مشغول به کار بوده است. همچنين او به عنوان استاديار و دانشيار در دانشگاه ايلينوي واقع در اوربان-چمپين فعاليت داشته است.

همچنين او موفق به کسب جوايز معتبر بين المللي شده است که عبارتند از:

·         کسب عنوان بهترين محقق جوان از بنياد ملي علوم (NSF)

·         کسب عنوان معتبرترين و مورد استنادترين محقق از PMI

·         کسب جايزه هاليبورتون به عنوان استاد برتر دانشکده فني از دانشگاه ايلينوي (UIUC)

تا کنون بيش از 30 مقاله او در مجلات معتبر علمي-پژوهشي و کنفرانس هاي معتبر و ... به چاپ رسيده اند.

  
  
دسترسی سریع
 آشنایی با مشاوران 
مشاوران و کارشناسان 
شرکت های همکار 
پژوهشكده مديريت و مهندسي كيان
موسسه مديريت پروژه آريانا
موسسه فن‌آوري اطلاعات آريانا
مركز آموزش و توسعه مديريت آريانا
انتشارات آريانا
مشتریان کلیدی 

 
عضویت در خبرنامه
 
با عضویت در خبرنامه الکترونیکی می توانید از اخبار، مقاله ها و پژوهش های جدید شرکت مشاوره مدیریت آریانا مطلع شوید.
برای عضویت در خبرنامه اینجا بروید.